Szukanie zaawansowane

ROCKFORD P2D2 SKRZYNIA BASOWA ZABUDOWA WZMACNIACZ (7089)

Cena: 779,00 zł

Opis

 
 
 
 
 
 
 
 

GŁOŚNIK BASOWY ROCFORD FOSGATE 20CM 2 CEWKOWY + DEDYKOWANA OBUDOWA + WZMACNIACZ + KABLE

 

GŁOŚNIK

Głośnik niskotonowy (subwoofer) Rockford Fosgate z serii "Punch P2" o średnicy 20cm, impedancja 2x2 Ohm, moc: 250/500W. 

Subwoofery Rockford Fosgate „The Punch” linia P2  to propozycja dla bardziej wymagających słuchaczy. Od powstania w 1980 roku subwoofery Punch stały się najczęściej wybieranym subwooferem przez fanatyków systemów car audio i tradycja ta jest kontynuowana do dzisiaj. Subwoofery z serii Punch stanowią klasykę głośników niskotonowych Rockford Fosgate. Ciągle ulepszane z zastosowaniem najnowszych technologii i materiałów stanowią czołówkę subwooferów dostępnych na rynku.

Aktualna linia ma swoją premierę w 2011 roku. Membrana została wykonana z papieru wzmocnionego włóknem kewlarowym zapewniając doskonały bas. Zastosowanie technologi VAST zwiększa powierzchnię membrany o 25%. Udoskonaleniu uległa też sama cewka. Moc subwooferów Punch jest zgodna ze standardem CEA-2031. Daje to gwarancję rzetelnego podawania parametrów. Subwoofery Punch P2 nadają się zarówno do skrzyń zamkniętych jak i wentylowanych. W komplecie znajduje się pierścień maskujący z ABSu. Maskownice do nowej serii P2 są do nabycia oddzielnie.

Głośnik w rekomendowanej obudowie gra licho. Po założeniu go do obudowy o objętości 12 litrów targa samochodem. Rockford Fossgate to nie są lipne głośniki, które można podłączyć pod byle jaki wzmacniacz. Grają jak mało które, ale potrzebują mocy. Chcecie mieć bas o którym inni mogą sobie tylko pomarzyć - kupcie sobie ten głośnik, ale tylko wtedy kiedy macie kasę na porządny wzmacniacz i solidną obudowę. Zapraszamy na nasze inne aukcje. Mamy tam gotowe zestawy z naprawdę solidnych elementów.

 

DANE TECHNICZNE:

Głośnik 2-cewkowy

Średnica:  8 cali (20cm)

Moc RMS:  250 W

Moc Max:  500 W

Impedancja:  2x2 Ohm

Magnes:  49 uncji (1,38 kg)

Średnica cewki:  2,25 cala (57,7 mm)

Fs:  39,6 Hz

Re:  3,40 Ohm 

Le:  2,90 mH

Qms:  5,40

Qes:  0,51

Qts:  0,46

Vas:  9,90 L 

Sd:  221 cm2 

SPL (1W/1m):  83 dB

Xmax:  7,8 mm 

Głębokość montażowa:  120,8 mm

Waga:  4,90 kg

Gwarancja i serwis polskiego dystrybutora: 24 miesiące

 

OBUDOWA

Gdybym był klientem to chciałbym w komplecie z dobrym głośnikiem otrzymać super obudowę, która wyciśnie z niego każdy decybel basu. Nie chciałbym dostać taniej chińskiej podróby ani skrzynki polepionej ze starych mebli lub stołów od pingponga. Dlatego w odróżnieniu od niektórych naszych konkurentów zdecydowaliśmy się na najlepsze produkowane w Polsce obudowy firmy Basser. Wykonane są z grubej płyty MDF pierwszej kategorii produkcji polskiej. Są skręcane, klejone, uszczelniane, szlifowane i oklejane klejem polimerowym. Wyglądają elegancko, profesjonalnie a grają jeszcze lepiej. Obudowa jest przez nas wytłumiona i ma kabel do głośnika o dużym przekroju. Jest gotowa do przykręcenia głośnika.

Obudowa posiada zaokrąglone rogi, które nie poprzecierają się po 2 miesiącach jak w tanich chińskich podróbach. Obudowa tłumiona jest w środku specjalną tkaniną do wyciszania kolumn głośnikowych a nie podszewką do kurtek. Profesjonalny produkt najwyższej klasy, który ma swoje przełożenie na cenę takiej obudowy. Żeby być konkurencyjnym w stosunku do cen konkurencji obniżyliśmy zysk na czym zyskają tylko nasi klienci płacąc za najwyższą jakość. 

 

ZESTAW

Głośnik pracuje w komputerowo zoptymalizowanej do jego parametrów obudowie zamkniętej, polecanej tym klientom, którzy cenią sobie niski i głęboki a jednocześnie szybki i precyzyjny bas. Taki bas zapewnia obudowa ciśnieniowa. Obudowa jest w środku wytłumiona, posiada wysokiej klasy pozłacany terminal głośnikowy oraz kabel 2x2,5 mm. Gotowy, policzony i sprawdzony zestaw, który zapewni uzyskanie maksymalnej efektywności oraz pasma przenoszenia dla głośnika.

 

WZMACNIACZ:

WZMACNIACZ 2/1 KANAŁOWY CRUNCH GPX-500.2

CRUNCH to znany na całym świecie dostawca sprzętu nagłośnieniowego do samochodów, co daje gwarancję doskonałej jakości produktu. Marka Crunch wraz z markami Autotek, HiFonics i MB Quart należy do koncernu Maxxsonics ze Stanów Zjednoczonych. W Europie marka Crunch reprezentowana jest jest przez firmę Audio Design z Niemiec, która dba o to, by produkty na rynek europejski spełniały wszystkie niezbędne normy. Produkcja w sprawdzonych fabrykach, produkujących również dla HiFonicsa i MB Quarta, to solidne wykonanie przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii. Wybierając produkty Cruncha możesz być pewien, że warte są one swojej ceny.

Wzmacniacz GPX-500.2 z serii GPX to promocyjna propozycja marki Crunch w segmencie porządnych podstawowych wzmacniaczy 2-kanałowych. Jakość i funkcje oferowane w tej cenie plasują go wśród najciekawszych pozycji na rynku. Model GPX-500.2 to dwukanałowy wzmacniacz pracujący w klasie A/B. Posiada szereg rozbudowanych funkcji osiągalnych w znacznie droższych modelach, co sprawia, że jego zastosowanie jest uniwersalne. Dzięki wbudowanym aktywnym zwrotnicom i możliwościom konfiguracji nadaje się do zasilenia zarówno dwóch par głośników, jak i subwoofera.

 

Crunch GPX500.2 to 2 kanałowy wzmacniacz, który generuje 500W mocy. Dodatkowo duża rezerwa mocy tego wzmacniacza zapewnia doskonalą jakość dźwięku. Sprzęt polecamy wymagającym użytkownikom, którzy chcą kupić wysokiej jakości wzmacniacz w dobrej cenie. Wzmacniacz Crunch GPX500.2 wyposażony jest w regulację wszystkich potrzebnych parametrów do uzyskania dobrego dźwięku – regulację filtrów górnoprzepustowych, dolnoprzepustowych oraz poziomu Bass Boost... Masywna, porządna obudowa, powierzchnia z czarnego szczotkowanego aluminium oraz technologia niemieckich inżynierów, gwarantują zadowolenie użytkownika oraz długą niezawodną pracę.

 

Dane techniczne:

Ilość kanałów:2

Moc RMS przy 4Ω: 2 x 70 Wat

Moc RMS przy 2Ω: 2 x 125 Wat

Moc dynamiczna przy 4Ω: 2 x 140 Wat

Moc dynamiczna przy 2Ω: 2 x 250 Wat

Możliwość mostkowania: tak

Moc RMS w mostku przy 4Ω: 1 x 250 Wat

Moc max w mostku przy 4Ω: 1 x 500 Wat

Pasmo przenoszenia: 5Hz – 50kHz (-3dB )

Ustawienia zwrotnicy: Full – HPF - LPF

Zwrotnica górnoprzepustowa 1-2 ch: 50 – 250Hz 12dB/oktawę

Zwrotnica dolnoprzepustowa 1-2 ch: 50 – 250Hz 12dB/oktawę

Praca w trybie stereo: tak

Podbicie niskich i wysokich tonów - oddzielne: 0/6/12 dB

Stosunek sygnału do szumu: > 100 dB

Suma zniekształceń harmonicznych T.H.D & N.: < 0,05% (1 kHz )

Kontrola fazy: nie

Czułość wejściowa: 0.15-7 V

Impedancja wejściowa: 20 kOhm

Wejście liniowe sygnału RCA: tak

Wejście sygnału Hi-level: nie

Wejście sygnału: 1 pary RCA

Wyjście sygnału: 1 para RCA

Wskaźniki diagnostyczne: zasilanie / zabezpieczenie / przegrzanie

Obwód klasy: analogowy A/B

Zabezpieczenie prądowe: 1 x 30 A

Wymiary (wys x szer x dłg): 25,4 x 4,6 x 22,5

 

Zabezpieczenie:

- przed przegrzaniem

- przed przeciążeniem

- przed spadkiem napięcia

- przed krótkim spięciem

 - przed nieprawidłowym podłączeniem

 

KABLE:

Kable zasilające do wzmacniacza. Profesjonalny zestaw zasilający dla wzmacniaczy do  max 60A 750W RMS.

 

Zestaw kabli zawiera:

- kabel zasilający czerwony CCA-OFC: 6 Ga, długość: 5m

- kabel masowy brązowy CCA-OFC (przezroczysty): 6 Ga, długość: 1.0m

- szklana obudowa bezpiecznika AGU + bezpiecznik 60A

- ekranowany kabel połączeniowy 2RCA - 2RCA + REMOTE 5,0m (podłączenie sterowania radiem)

- kabel głośnikowy CCA-OFC 2-żyłowy 2,5mm długość: 1,0m

- 2 czerwone konektorki na kabel 6 Ga

- 2 czarne konektorki na kabel 6 Ga

- 10 opasek zaciskających

Tolerancja długości kabla +/- 2%

 

WYSYŁKA:

Ze względów bezpieczeństwa elementy zestawu wysyłamy w fabrycznych opakowaniach. Pakujemy do jednej przesyłki karton z głośnikiem i pudło ze skrzynią. Opłata za przesyłkę jest jedna.

 

PARAMETRY ZESTAWU:

Parametry głośnika w obudowie:

Pasmo przenoszenia: 30-250Hz

Czułość: 83 dB

Moc maksymalna: 500 W

Moc RMS: 250 W

Impedancja: 4 Ohm (cewki połączone szeregowo) lub 1 Ohm (cewki połączone równolegle)

 

Wymiary skrzyni basowej C812, 12 litrów (trapez):

Szerokość obudowy: 300 mm

Wysokość obudowy: 290 mm

Głębokość obudowy dół: 270 mm

Głębokość obudowy góra: 190 mm

 

Cały zestaw zawiera:

1 x skrzynia basowa

1 x głośnik basowy

1 x wzmacniacz

1 x zestaw kabli

1 x opakowanie

1 x dowód zakupu

1 x gwarancja polskiego dystrybutora 24 miesiące

 

Uwaga: metalowe maskownice pokazane na zdjęciu nie są przedmiotem tej aukcji. Można je sobie dokupić na innej naszej aukcji.

 

Dlaczego warto kupić u nas?

Zajmujemy się handlem artykułami car-audio od ponad 15 lat. Znamy się na tym. Mało kto przetrwał na tym rynku przez 15 lat. Nie handlujemy mydłem, widłem i powidłem. Nie znajdziecie u nas maszynek do mięsa i garnków. Konkurenci piszą, że tylko oni mają wszystko dostępne "od ręki" a inni wirtualny magazyn. Dlaczego korzystają z fotek dostępnych w sieci, a nie ze swoich? Mieli te głośniki w ręku i nie chciało im się zrobić swojego zdjęcia? Wiedzą co sprzedają? Tylko my mamy własne zdjęcia, z czego wynika, że mieliśmy każdy z oferowanych głośników w ręku. Nie sprzedamy nic zanim tego nie zobaczymy. Znamy sprzedawane przez nas głośniki, słuchaliśmy ich w sklepie a często w autach naszych klientów. Zajmujemy się montażem. Wiemy jakie głośniki zagrają w Audi a jakie w BMW. Wiemy jakie nie zagrają, które grają pod radiem, a które potrzebują wzmacniacza. Lata doświadczeń robią swoje. Projektujemy swoje obudowy pod konkretne głośniki, potrafimy to policzyć i mamy jak sprawdzić. Znamy się na tym. Jesteśmy jednymi z najtańszych? - Nie. Jesteśmy jednymi z najlepszych - zapraszamy do współpracy.

 

 

 
 

 
 
 
SKRZYNIA WZMACNIACZ KONDENSATOR KABLE

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: